Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w 2020 roku
- Aftyka Marek
- ANGUS S.A.
- Baran Piotr
- Biernacka Jolanta
- Bodziony Henryk
- Boroś Irena
- Bracia Laird Sp. z o.o.
- Brodowski Andrzej
- Byrka Andrzej
- Byrka Ewa
- Byrka Katarzyna
- Byrka – Nikonowicz Karolina
- Bzówka Jan
- Centralny Ośrodek Badania Odmian Roślin Uprawnych Stacja Doświadczalna Oceny Odmian
- Dziubka Wojciech
- Fijas Adam
- Filipowicz Dorota
- Frączek Gabriel
- Gałat Piotr
- Genibor Jan
- Gogola Andrzej
- Gospodarstwo Rolne Weneda Sp. z o.o.
- Grzmil Jarosław
- Grzmil Tomasz
- Gutjahr Beata
- Kaczor Stefania
- Kachniarz Sławomir
- Kadłubowski Mateusz
- Kamińska Marzena
- Kapuściński Andrzej
- Karaś Czesław
- Karaś Wojciech
- Kargol Feliks
- Kargol Łukasz
- Klajda Zbigniew
- Kobyliński Adrian
- Kobyliński Arkadiusz
- Komasara Zbigniew
- Kostrzewski Dariusz
- Lemka Dariusz
- Linek Ewa
- Lipa Andrzej
- Mania Henryk
- Mania Piotr
- Marchaj Henryk
- Marchaj Łukasz
- Marchaj Tadeusz
- Michalczuk Dorota
- Michalski Jan
- Michalski Tadeusz
- Mikus Fryderyk
- Molenda Adam
- Murawski Jerzy
- Musiał Andrzej
- Nawrot Robert
- Niekurzak Henryk
- Nowak – Teszka Monika
- Niewiarowski Tomasz
- Oleś Krzysztof
- Pacek Jan
- Paluch Stanisław
- Paprot Karol
- Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Katarzyny Męczennicy w Borętach
- Paszelke Jakub
- Pawlak Adrian
- Pawlak Mirosław
- Pawłowski Radosław
- Pawłowski Władysław
- Plackowska Agnieszka
- Płaza Marian
- Płaza Marzena
- Płaza Michał
- POLHOZ Sp. z o.o.
- Przedsiębiorstwo Rolno – Usługowe „Lichnowy” Sp. z o.o.
- Puzio Marcin
- Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna „WOLNOŚĆ”
- Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna „Zwycięstwo”
- Romański Grzegorz
- Rybczyńska Halina
- Skonieczny Wojciech
- Skorczyk Bartosz
- Skorczyk Wiesław
- Smoleńska Grażyna
- Sobczak Lucyna
- Sosin Adam
- Sosin Agnieszka
- Sosin Joanna
- Sułek Adam
- Stępniak Łukasz
- Stępniak Patryk
- Szafran Dariusz
- Szafran Łukasz
- Szafran Roman
- Szostek Elżbieta
- Tałaj Henryk
- Terpiłowski Krzysztof
- Witek Adam
- Witek Sławomir
- Wojniak Tomasz
- Wołkowski Stefan
- Zasadzka Magdalena
- Zasadzki Leszek
- Żmuda Zbigniew
Wójt Gminy Lichnowy
/-/ Jan Michalski